Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül megcsináltatni...

Sophia Kaulitz kérdése:

Mennyibe kerül megcsináltatni egy elöl-hátul repedt iPhone 4-et?

Figyelt kérdés
Az interneten láttam eladó darabot, nem drága, csak nem tudom, megéri e a javítás.

2015. okt. 13. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
pont annyiba kerülne, mint amennyiért megvennéd, vagy még drágább.
2015. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
iDokinál (nem reklám, csak ez jutott most eszembe) kb. 20 ezer Ft a kettő munkadíjjal, nem "bontott", gyári új alkatrészekkel. Ez még nem egy új iPhone ára, ha meg vagy elégedve vele, akár bele is férhet.
2015. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

de ő meg használtat akar venni, csak tippelni tudnék, mennyit kérnek érte, de szerintem 10-15ezret biztos.

ha egy ép és megkímélt használtat nézünk, 25-30ért simán kapsz, tehát abban az esetben máris minuszban vagy legalábbis ugyanott lenne, és akkor még nem tudni, hogy milyen egyéb hibája lehet, ami a törés által keletkezett, mert gondolhatjuk, hogy szépen leejtették, és az tovább is növelheti a számlát.


nem mindegy azért :D

2015. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!