Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Random mód működő kamera?

Random mód működő kamera?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 930-as telefonomon egyszer működik a kamera, egyszer nem. Van, hogy elindítom és egyszerűen nem jelenik meg a kép, kilép, vagy hibaüzenetet ír ki. Ilyenkor volt hogy egy frissítés, vagy egy újraindítás megoldotta a problémát, de az esetek többségében bármit csinálok nem működik. Majd pár óra múlva ( érdekes mód mindig este) újból kipróbálom a kamerát és működik! Lefekszem aludni, hozzá sem nyúlok a telefonhoz, és reggel újból nem működik!

Valami ötlet, hogy miért lehet ez?



2015. okt. 13. 22:43
 1/9 akoslaszlo ***** válasza:
Most hülyéskedsz???
2015. okt. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy francokat hülyéskedem...
2015. okt. 14. 08:17
 3/9 akoslaszlo ***** válasza:
Most nem viccelek. Melyik kamera csinálja ezt, mert ugye van egy Nokia és egy Lumia is telepítve szoftveresen a telóra?
2015. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mindkettő.

És már semmi logikát nem találok benne, hogy épp miért működik.

Amit próbáltam:

- hátha egy app okozza, így leszedtem az összes kamera használó appot, de semmi. Egyszer működik, egyszer nem.

- Teljes gyári visszaállítás - semmi.

- újraindítás, frissítés, van hogy. Bevált, van hogy nem.

- tegnap kikapcsoltam a jelszókérést, utána működött. Most működik, úgy is hogy visszaraktam a jelszót. Kíváncsi vagyok meddig lesz jó.

Volt hogy hetekig nem működött, aztán meg igen. Most pár napja teljesen random. Bár lehet hogy korábban is ilyen volt csak nem tűnt fel.

2015. okt. 14. 09:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Na eddig tartott! Tegnap este még fényképeztem vele, ma már nem tudok.
2015. okt. 15. 07:09
 6/9 akoslaszlo ***** válasza:
Mivel hardveres okokra gyanakszom, így szervíz nélkül nem fogod megúszni a dolgot. Persze ennek csak garanciális viszonyok esetén látom értelmét! Remélem sikerrel jársz majd!
2015. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A garancia még érvényes. Csak nem tudom mit fognak kezdeni vele, ha ott épp működik? Meg nem e csak ront rajta ha hozzápiszkálnak.

Amúgy ma délután felraktam töltőre, kipróbálom, nem működik. Feltölt 100%-ra, újból próba, működik...

De tegnap egész nap jó volt, 20% alatti aksival is...

2015. okt. 15. 17:33
 8/9 akoslaszlo ***** válasza:
Szervíz, sürgősen! Na és majd, ha visszakaptad, ott helyben(!) még mindent kipróbálj rajta! Teljesen hibátlannak kell lennie!!!
2015. okt. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 akoslaszlo ***** válasza:
...Az nem lehet, hogy a RAM-od teljes, totál tele van???
2015. okt. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!