Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért dob ki az IGO "gps...

Miért dob ki az IGO "gps kapcsolat megszünt" szöveggel?

Figyelt kérdés

Xperia m2 telóm van. Az android 4.4-nél stabilan működött az IGO. Lefrissítettem 5.1.1-re, azóta nem működik a helymeghatározó.

Mi lehet a gond?



2015. okt. 14. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy egy kalózprogramot raktál fel a telefonodra, ráadásul még azt is rosszul.
2015. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tipikus hülye hozzáállás. Honnana fenèből vetted hogy kalòzverziò. Ingyenes 10. èvfordulòra kiadott verzió. Ezért tart ez az ország ott ahol tart mert tele van ilyenekkel mint te. Segíteni nem tudnak, de feltètelezgetni meg vádaskodni azt igen.
2015. okt. 15. 07:26
 3/4 anonim válasza:
Ez nagyon jó kérdés,mert nekem ugyan ez a gondom.Igaza van a kérdezőnek,mert nekem sem kalózprogi van fent és pont így jártam én is.Sony M2 5.1 re frissítés után folyamatosan elveszti a gps jelet.előtte tökéletesen működött!nem csak az igo-val csinálja,hanem bármilyen navigációval,még a play-ről letöltött google mapsal is,az pedig nem kalóz,de egyébként nekem is az igo 10.szülinapp van fent.ha valaki tud erre megoldást jelezze.köszönjük
2015. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszaraktam a 4.4.4-et. Csak sajnos így elúszott a legális igo-m.
2015. okt. 26. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!