Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonom jelenleg...

Ellopták a telefonom jelenleg a rendőrségnél van!?

Figyelt kérdés
Vasárnap este ellopták a telefonom 4 hónapos telefonról van szó! Hétfőn elmentünk tenni bejelentést a rendőrségre, hogy ellopták mivel a zsebemből vették ki zsebtolvajlás a tettest felismertem a rendőrségi képek alapján (tudom ki volt és fiatal korú veszélyeztetése is történt). Kedden elmentem édesanyámhoz a munkahelyére és a munka társának a barátja vette meg a telefonom 10 ezer forintért! Még ez volt a szerencse, hogy úgymond ismerős vette meg mert aki ellopta tőlem az a szomszédjának adta el! Nos mi be mentünk a rendőrségre még aznap azaz kedden a rendőrség már mondta, hogy tudnak mindent azt mondták ne aggódjak meg lesz a telefonom és majd értesíteni fognak amikor mehetek érte! No de most meddig lesz le foglalva? Csak mert tapasztalatból mondom nagyapámnak egyszer ki lopták a kocsijából az akksit és 4 hónapig volt le foglalva! De ez a telefon még csak 4 hónapos! és most ha fél évig le foglalják akkor addig is fut a garancia idő? Vagy hogy van ez? Kapok egy papírt hogy a telefonom x-y időig le volt foglalva? Mert értitek mit mondok ne fusson már a garancia idő fölöslegesen ha nem is használom!
2015. okt. 14. 11:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Szerintem még tegnap elmentek a telefonomért és gondolom új lenyomatvétel stb... Szóval már csak az érdekelne hogy mikor kapom vissza körülbelül és akkor addig is fut a garancia idő?
2015. okt. 14. 11:10
 2/5 anonim ***** válasza:
azt nem tom h mikor kapod vissza de laptopot elvittem egyszer szervizbe és ültek rajta pont gari idö végén le is járt és nem tudták megcsinálni átküldtek máshova és adtak egy papirt h náluk volt
2015. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a helyedben örülnék, hogy meglett ... amugy meg szerintem ha a rendőrségen érdeklődnél, hogy meddig lesz lefoglalva akkor ők közelebbit tudnak mondani, lényegében ameddig az eljárás tart ill. ha biróságra kerül a sor akkor mint bizonyiték szolgál a telefon, a garancia rovására ...
2015. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben lehet, hogy le megyek majd ma a rendőrségre és utána érdeklődök és igen örülök hogy meg lett mert nem az én pénzemből volt és nem olcsó... :)
2015. okt. 14. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel a telefont ellopták és el is adták, ezért valószínű orgazdaságért fogják bevinni a tolvajt. Mivel a telefonod bűnjel, ezért a rendőrség lefoglalva tarthatja. A garancia ugyanúgy fut rá,nem lehet megállítani.

Az hogy meddig tart az eljárás talán az ügyet intéző rendőr tudja megmondani.

2015. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!