Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 530-ra létezik...

Nokia Lumia 530-ra létezik valami zenelejátszó, ami áttekinthetően rendezi be a számokat?

Figyelt kérdés
Baromi idegesítő, amit néha csinál a beépített lejátszó a felmásolt mp3-albumokkal. Hol a számokat szórja szanaszét, hol egymásba nyom két vagy több albumot azonos előadó esetén, úgy hogy az albumok adott sorszámú számai mennek egymás után, meg ilyenek. Létezik esetleg valami olyan prgogram, ami fájlkezelőszerűen tünteti fel a telón lévő mp3-akat? A beépített fájlkezelő lejátsza ugyan a zenefájlokat, de viszont nem lépteti tovább őket, nekem kell kézzel. Tippek, ötletek?
2015. okt. 15. 08:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és azt nem is említettem, amikor "ismeretlen előadó"-nak címzi meg a lemezeket, és nekem úgy kell keresgélnem, azt, amit hallgatni akarok.
2015. okt. 15. 08:32
 2/4 A kérdező kommentje:
PARDON! A TELEFONOM 630-AS! ELÍRTAM!
2015. okt. 15. 08:36
 3/4 meszike91 ***** válasza:
Nekem ezzel sosem volt problémám wp-n. Szerintem a hiba nálad van. A Tag-ek rendesen ki vannak töltve?
2015. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most arra gondolsz, hogy a számok sorszámozása, meg ilyenek? Ez változó, melyik milyen. De most komolyan, majd nehogy már kézzel át kelljen írkálnom egyes letöltött mp3 lemezeknél a címeket, ha azt akarom, hogy áttekinthetően mutassa őket. A korábbi telefonjaimon (Samsung, LG) semmi ilyen problémám nem volt.

Mellesleg valahol meg vannak adva a számcímek, de a zenelejéátszó csak símán "Szám" jelzéssel látja el őket.

2015. okt. 16. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!