Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet androidos okostel...

Hogyan lehet androidos okostelefonon megakadályozni, hogy ezek a vírusos sz-r hirdetések folyamatosan felugorjanak ha a telefonom internetkapcsolaton van?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint pl. hogy iPhonet nyertem meg én vagyok a szerencsés nyertes meg hogy a telefonom vírusos és sürgős beavatkozást igényel és hasonlók. Sokszor maguktól felugranak, vagy ha pl. meg akarom nyitni a Facebookot, Messengert, Youtubot, Wikipédiát stb. akkor helyette vagy mellette ezek a ganajok ugranak fel, borzasztó idegesítő és gondolom nem is veszélytelen. Csak akkor persze ha van netem, különben soha, akkor viszont folyamatosan. Van erre valami program, védelem vagy egyéb amivel ki lehet szűrni és távol lehet tartani ezeket a ragályokat? Köszi a segítseget!
2015. okt. 15. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nem töltesz le minden x@r programot/játékot, mert azokkal települnek ezek is
2015. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tudatos felhasználót nem lehet csodaprogramokkal kiváltani.
2015. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nincsközödhozzá válasza:
Adblockot töltsd le nekem használ!:)
2015. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!