Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a Jiayu S3 valamint az Elephone P5000 telefonokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A feleségem és én is telefoncsere előtt állunk. Ő a Samsung Galaxy SIII-at én pedig egy Sony Xperia C-t akarok lecserélni...

Nekem lenne az Jiayu, a feleségemnek meg az Elephone :)

Meggyőzhető vagyok más típusra is (pl:Huawei P8 Lite), de a lényeg, hogy ebben az árkategóriában maradjunk.


Amit kikötöttünk:

- 4 de inkább 8 magos proci;

- HD de inkább Full HD kijelző (4,5" - 5,5");

- 2 vagy 3 GB memória;

- 8 de inkább 16 GB belső háttértár (az sem baj, ha bővíthető);

- minél erősebb aksi;



2015. okt. 16. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Amiket mondasz valami sz@r kinai legalja telefonok. De ha olcso akkor vegyed.
2015. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor mit javasolnál 70-80 eFt-ig???

Merthogy Galaxy S akárhányat és Xperia Z akárhányat meg iFost nem veszek az tuti.

2015. okt. 16. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha feltetlenul androidot akarsz akkor millio fele van. A sony xperiat dicseri mindenki, de ha neked nem az kell akkor talan Nexus valamivel olcsobb.


Mindenesetre erdemes elolvasni hogy jartak masok az olcso androidokkal. Peldaul:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Az iFost az iPhone-ra erted? Volt valaha iPhone-od?

En kb 5 androidot dobtam ki eddig, talan egy iPhone 6S plus arat. Amig rajottem hogy ez nem megy tovabb es valtottam iPhone-ra. Azota semmi bajom a telefonalassal, videotelefonnal, fenykepezessel, tarhellyel, stabilitassal, es meg sorolhatnam.

2015. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk mindkét meglévő telefon vállalható még, kell nekik egy újratelepítés, root, kiszedni a felesleges appokat, esetleg egy Cyanogenmod, és gyorsabbak lesznek mint valaha.
2015. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy ne menjen többé a kamera vagy a spíker vagy ki tudja még mi akkor hajrá tegyél rá cyanogent! :-)
2015. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!