Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kéne egy telefon milyen legyen?

Kéne egy telefon milyen legyen?

Figyelt kérdés

Kéne egy NEM HASZNÁLT telefon , ezek lennének a feltételek :


-Androidos legyen ( Így a Windows-os Nokia készülékek kiesnek)

-50 forint alatt legyen

-4-5 colos legyen (ne kisebb )

-Ne legyen könnyen törhető ( hajlamos vagyok elejteni, úgy hogy Gorilla képernyő és minden más jöhet )

-Előlapi kamerája is legyen ( minimum 2 megapixel )

-Play áruházzal legyen ellátva


Ennyi feltételnek kéne megfelelnie. Ha estleg egy vagy két feltételnek mégsem felel meg az sem baj !Megnézem! De sürgősen kellene úgyhogy kérem segítsetek !



2015. okt. 16. 19:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne egyértelmű, okos, internetes készülékről beszéltem .
2015. okt. 16. 19:12
 2/13 A kérdező kommentje:
Úristen de béna vagyok ! 50 forint alatt legyen ! 50.000 forintot szerettem volna írni .
2015. okt. 16. 19:14
 3/13 anonim ***** válasza:

nah.


fogod bepötyögöd hogy "www.árukereső.hu" bal oldalt kikeresed a mobilokat, és szépen kiszűrőzöd magadnak!

2015. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne Nokia megértem,de .. Nokia 630 korbeveri a Samsung Galaxy s3-at, osytalytarsam erőből a szekrényben dobta es azon kivul hogy kiesett az aksi meg leesett a hátlap semmi baja ugyan ugy ment.
2015. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom a Nokia telefonok nagyon erősek, de nekem androidos kéne .. :(
2015. okt. 17. 11:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Androidost nem ajánlok.


Ismerősömnek fél éve van meg, lefrissítette 2x és a subway surf nem megy neki, az alkalmazásokból kidobja.



Azonkívül mindent állandóan frissíteni akar, és frissít is. WIndows Phone meg legalább ritkán frissít, félévente 1x.

2015. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A játékok különösebben nem fontosak, persze ismerem , szeretem a játékot, valószínű hogy letölteném, de hale áll is az legyen a legkevesebb gondunk.
2015. okt. 20. 21:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem is azzal van a gond, hanem azzal, hogy mindent frissíteni akar.


A WP az androiddal ellentétben sokkal jobb.


Persze ha megnézzük, hogy mire használod, ha a játék nem érint?


GPS-nek ott van a Here Maps az egyik legjobb

Kapcsolattartásra ott a skype, amit ugye szintén a microsoft készít, tehát wp-re jól optimalizált. Messenger is van rá...

Ha meg office kell, a Lumia telefonokon előre vannak telepítve ezek, és meg kell mondanom, hogy nagyon jól működnek!


Akkor miért is ne lenne jó? Azon kívül, hogy nekem a LUmia 730-ban a 2300 mAh-s akksi 2 napot kibír. Ha veszel, akkor lumia 735-t vegyél a 730-nak szériahibája a GPS, hogy befogja a jelet, megtalál, de a "nyíl" egy helyben marad, amikor elindulsz. Erre várják/juk a szoftverfrissítést, ami elvileg karácsonykor jön majd a win10 a telefonokra is és egy platform lesz a pc és telefon.

2015. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudod az androidos telókat ismerem, persze ha jobb akkor nem szeretet kérdése, csak én az árak a minőség miatt Sony -t keresnék, eddig a Sony Xperia M2 tetszett meg nagyon , csak nem találok olyan boltot ahol személyesen át lehetne venni .
2015. okt. 20. 21:40
 10/13 anonim válasza:

Sony xperia m2 vagy sima m

50 000 felett van ugyan, de azért nézd meg :)

2015. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!