Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s-nél 16GB elég erre...

Flevi kérdése:

IPhone 5s-nél 16GB elég erre a használatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg androidos telefonom van, 16-os memóriakártyával. Játékaim nincsenek, nem is nagyon tervezek majd az iPhone-ra sem letölteni sokat. Ha le is fogok, akkor is max 1-2-t, játszok vele egy ideig, és ha megunom, letörlöm. Ez mindig így megy nálam.

Képeket csinálni és videózni viszont nagyon szeretek, slow mode videókat is szerintem sokat fogok csinálni.

Appok közül facebook, messenger, instagram, snapchat, képszerkesztők, időjárásos appok amikre szükségem van nagyvonalakban, meg 1-2 kis helyet foglaló app.

Zene terén elég sok számot tartok a telefomon, ezt nem is tervezem megváltoztatni.

Szerintetek ilyen használat mellett elég lenne a 16GB?

Előre is köszi a segítséget!:)



2015. okt. 17. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Időjárásjelző amúgy eleve van a telón, nem kell letölteni.

2015. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elférnél, nekem is ilyen van, nagyjából én is így használom, csak én nem törlöm le a játékokból amit megunok. :D Nekem 4GB szabad a 12-ből (mert ugye a 16-osnál ennyit tudsz használni), és van 33 zeném, 28 videóm, 168 fotóm, és 45 appom. Ez talán segít.

U. i.: ne a gyári időjárásappot használd, mert külföldi forrást használ, ezért még a derekam (17F) is pontosabb ideőjárás-előrejelzést ad. Köpönyeg appot ajánlanám, az magyar.

2015. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Még annyi, hogy neked mióta van meg? Azért kerdezem, hogy tudjak viszonyítani, hogy több idő után hogy áll. De amúgy biztos 16GB-osat veszek, max a nem hallgatott zenéket vagy néhány képet atteszek majd a gepre. Sokat segítettel #2 válaszoló!😜 (amugy en is 17/F :D)
2015. okt. 17. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!