Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5st szeretnek venni...

Remziii kérdése:

Iphone 5st szeretnek venni hasznaltan. Az illeto megadta az IMEszamat megneztem es nem lopott. Ha nem lopott akkor ugye nem lehet I Cloud zaras ugye? Pls help

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
..és ha részletre hozta ki, és nem fizeti? Akkor letíltják a hálózatról
2015. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Media Marktban vásárolt...számla van hozzá minden tartozékkal
2015. okt. 18. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha azt állítja, minden megvan hozzá, nyilván nem lopott...persze gondolom személyesen akarod átvenni, nem postán küldve, mert akkor simán átb_sz bárki...állítani én is tudom, hogy van egy ferrarim, aminek ha elutalod az árát, akkor tréleren viszem házhoz.
2015. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HA számla van róla és azon is az az IMEI szerepel, plusz személyesen ezt és a telefont tudod ellenőrizni, akkor nyugodtan megveheted.


De még mielőtt megveszed ezeket ott helyben csináltasd meg vele:

[link]

[link]


Volt még egy cikk a beszmac-en, de azt most nem találom.

2015. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!