Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 5.1.1-nél külön...

Android 5.1.1-nél külön csengőhang külön nevekhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Android 5.1.1.-re frissült nemrég a telóm. Eddig be volt állítva, hogy pl ha anyám hív milyen hangon csörögjön, ha a kedvesem hív, stb, így már a hangjából tudtam hogy ki az mielőtt még felvettem volna (hívócsoportoknál nem tudtam beállítani csengőhangot a csoportra, így nevekhez állítottam, ami működött is a korábbi Android verziókkal). Mióta azonban a fentebb említett verzióra frissült, csak az általános csengőhangon szól a telefonom bárki hív, hiába van továbbra is más csengőhang társítva bizonyos nevekhez. Más is találkozott ezzel a problémával? Hogyan tudnám továbbra is különböző nevekhez különböző csengőhangot adni?



2015. okt. 18. 10:20
 1/2 A kérdező kommentje:

Ugyanitt nimfomániás, biszexuális beállítottságú fiatal nő keresi megfelelő állóképességgel rendelkező társát harmadiknak. :P


24/bi/N

2015. okt. 26. 07:35
 2/2 Fremen72 válasza:
Esetleg azóta nem találtál megoldást a problémádra? Mármint a csengőhangos-Androidosra, a másikban, a kommentesben sem segíteni nem tudok, sem véleményem nincs :)
2015. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!