Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet Google Play Áruháza...

Hogy lehet Google Play Áruházat telepíteni androidos telefonra?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Recovery-ből tudod telepíteni a Gapps-ot
2015. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen jött össze maga a rendszer is, ezért nem szívesen lépnék vissza, meg nem tudom, hogy van-e hozzá (akkor nem telepítette volna automatikusan?). Nem lehet megoldani valahogy, hogy külön felrakom .apk fájlként?
2015. okt. 18. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Csak Recovery-ből. Egyébként akkor rakja fel automatikusan ha a telepíteni kívánt rendszerbe van Integrálva. Ezek szerint amit fel raktál, abban nincs. De nem bonyolult
2015. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem én csináltam, ezért tudnál adni egy kis lépésről-lépésre útmutatót? Ha nincs benne a rendszerben, akkor nem kell helyette most egy másikat letölteni, biztos ott lesz ez a Gapps? És ilyenkor minden megint a gyári beállításokkal lesz, vagy meg lehet tartani, ami eddig volt?
2015. okt. 18. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Beírod a google-ba a telefonod típusát, az android verziót és hogy Gapps download, valamint nem árt azt se tudni milyen ROM van rajta. Letöltöd a Gapps-ot, felmásolod a telefonra, az SD kártyára, ez egy ZIP file lesz. Ki kapcsolod a telót, elindítod Recovery módban. Ott lesz olyan hogy Wipe Data Factory reset, arra rá nyomsz, azt meg csinálod, utána meg csinálod a Wipe Cache Partition-t is, végül pedig Install Zip From SD Card és ki választod az előbb felmásolt Gapps.zip-et. Telepíted és kész. Aztán egy Reboot System Now-ot csinálsz és kész is vagy. A telefon vissza fog állni az eredeti állapotára. Tehát amiket fel raktál programok, frissítések háttérképek mind eltünik, és újra beállítod. De egyszerűbb lenne oda adni annak aki csinálta hogy rakjon rá neked Gapps-ot ha nem mered :)
2015. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt letöltöttem és feltelepítettem, de nagyon belassult tőle a telefon és minden program leáll.

2015. okt. 19. 08:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Tölts le másikat. Egyszer jó lesz
2015. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!