Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell be állítani egy...

Horváth Matyi kérdése:

Hogyan kell be állítani egy navon mizu d502-en hogy ne legyen rejtett a számom?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy hogyan kell br állítani hogy mutassa a számomat ha valakit hívok mindig rejtettként ír ki. Köszi a segítséget.

#rejtett #szám #nizu #d502 #be állítani
2015. okt. 18. 13:30
 1/1 anonim válasza:

Navon Mizu M450 esetében nekem így sikerült, hátha neked is menni fog:


Telefonkagyló-ikon a főképernyőn, aztán a vissza gomb (eltüntetni a tárcsázó számgombokat), majd a jobb oldalon alul található három pöttyre mentem rá. Ott beállítások, beszédhívás, további beállítások, aztán azon belül ki kell választani a SIM-kártyát, amelyiken a beállítást végre akarjuk hajtani. Ott a hívóazonosító-ra kell rámenni, na és ott lehet beállítani, hogy "szám megjelenítése". Logikus, nem...? :D

2015. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!