Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintő gomb probléma Samsung...

Érintő gomb probléma Samsung Galaxy Core Prime LTE G360f telefonon frissítés után. Mit tegyek, esetleges szervíz megkerüléssel, emiatt nem akarok 2-3 hétig telefon nélkül lenni?

Figyelt kérdés
A telefont 4.4el vettem a vodafonetól. Egyből frissitettem 5.0.2 re, de telepítés után nem lehetett fényerőt állítani. Ezt egy Gyári beállítások visszaállításával a probléma megszünt. Másfél hónappal később, tegnap újabb frissítés jött OTA-n frissites, amivel a verzió nem változott, de belekerült az inteligens kezelő (clean master letisztulva konkrétan, jelölve van, hogy ők fejlesztették.). Azóta töltőn a telefon se a vissza gombra, se az alkalmazásváltóra nem reagál. Töltőről lehúzva egyből működik (Be van kapcsolva az érintés visszajelzés, innen vagyok 100%ig biztos, hogy olyankor nem is jelez vissza.). Se gyári beállítás, se hard reset alóli cache és factory reset nem segít. A frissítés mindig OTA-n jött, wifiről letöltve, knox és minden megvan, nem rootolt berhelt, agyonbabrált telefon.

2015. okt. 18. 14:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy xpro-s üvegfólia van rajta, emiatt nem akarom küldeni szervizbe, arra fognák rá. Volt elég tapasztalatom a Telemax-al. (xperia x8amból fizetős szoftver javítás során kifelejtették a beszédhangszórót? Miért szedik szét szoftverhibánál? 5000-es ajándékot csináltak, inkább már magamnak raktam utánna össze, csak egy félórás drop test utan a kijelzo megadta magat :) )
2015. okt. 18. 14:55
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a Kies-el való mentés is csak most jutott eszembe. Kies-el lehet frissítés-el javítani ezt úgy, hogy a knox meg garancia megmaradjon?
2015. okt. 20. 15:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Újabb fejlemény. A telefon töltőjét a foglalatba (nem a fali aljzatra értem) lehet mozgatni, mozgatva is folyamatosan tölt, de lefelé tartva az érintőgombok működnek. Ezelőtt is mozgott benne már a vásárlásakor is, de ez az érintős hiba a frissítésig nem volt soha jelen.
2015. okt. 20. 15:41
 4/4 anonim válasza:
Szia! lett valami fejlemény? Nekem ugyan ez a hiba áll fenn jelenleg!
2016. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!