Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3-at fölhöz...

Samsung Galaxy S3-at fölhöz vágtam, betört a kijelző, hangokat ad, de sötét a kijelző. Ha kicseréltetem a teljes kijelzőt mindennel együtt, akkor müködni fog vagy kuka?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Müködni e kell de miért vágtad földhöz?
2015. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert már 1 hete csinálta, hogy 3 percekre teljesen lefagyott, tehát nem reagált semmire az érintőpanelje, de ma meg teljesen elromlott és olyan ideges lettem, hogy földhöz vágtam. Valószínűleg úgyis ki kellett volna cserélni az egész LCD kijelzőt, szóval nem sajnálom. Meg már rendeltem is új telefont pár napja, de azért ha egy kijelzőcserével működőképes lenne az S3, akkor megcsináltatnám. Tartaléknak jó lesz...
2015. okt. 18. 19:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom azt, hogy kicseréltetem 25-30.000-ért aztán úgy sem működik és közlik, hogy hát szivacs, nem garantáltuk, hogy megjavul...
2015. okt. 18. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát müködnie kell de ha eddig lassu volt meg legagyott akkor egy kijelzőcserével nem hiszem hogy jobb lessz

Amugy milyen telót rendeltél ha szabad kérdeznem?

2015. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Galaxy S6.


És vajon, ők meg tudják mondan, hogy csak a kijelzővel volt-e a hiba vagy...?

2015. okt. 18. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt sanjos nem tudom
2015. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi
2015. okt. 18. 23:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező végül? Megcsinálták a telót?
2015. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!