Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Trend Plus...

Samsung Galaxy Trend Plus telefonra szeretnék külső forrásból származó alkalmazást telepíteni, de a telefon nem engedi. Ötlet? (alul bővebben)

Figyelt kérdés

Tehát mikor meg akarom nyitni az .apk kiterjesztésű fájlt, akkor azt írja ki, hogy: "Telefonja biztonsági okokból letiltja az ismeretlen forrásból származó alkalmazások telepítését."

Ezután két gombot ad, egy mégse, és egy beállítások feliratút. Próbáltam a beállításokban keresni valamit ezzel kapcsolatban, de csak egy dolgot találtam:


"Alkalmazások ellenőrzése

Blokkolás vagy figyelmeztetés olyan alkalmazások telepítése előtt, amelyek ártalmasak lehetnek."


Itt be tudok pipálni egy négyzetet, de akárhogy próbáltam, ez nem változtat semmin.


Ezen felül letöltöttem egy "AppInstaller" nevű alkalmazást, de az ezen keresztül való telepítés során is ugyan ez a hibaüzenet fogadott.


Nem tudom hogy számít-e, de a telefonon Android 4.2.2 Jelly Bean fut.


Remélem valami tud segíteni, fontos lenne ;)



2015. okt. 18. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Beállítások - Biztonság - Ismeretlen források
2015. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezazz, sikerült! Köszi a segítséget!
2015. okt. 18. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!