Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan/hol tudom be allitani...

Hogyan/hol tudom be allitani hogy a telom sd kartyara mentsen mindent ne pedig a telom memoriajara? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

samsung galaxy trend plusszom van es sehol nem talalom hogy hol lehetne beallitani azt hogy sd kartyara mentsen ne pedig telo memoriajara..nem tudok letolteni semmit mert azt irja ki hogy meg telt a memoria..ki toroltem most mindent ami rajta volt eddig(alkalmazas) de igy se engedi.

valaki meg tudna nekem mondani hogy hol tudom at allitani???



2015. okt. 18. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy Clean Master nevű alkalmazásom az androidos telómon (ingyen letölthető), amivel át lehet mozgatni az SD kártyára az appokat, SMS-eket, zenéket stb, stb. Azt nem lehet vele beállítani, hogy hova mentsen a teló (én legalábbis nem találtam ilyet), de folyamatosan tudsz vele tárhelyet felszabadítani úgy, hogy nem kell törölgetni, csak átmozgatni.
2015. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom valaszod..ezt letoltom ha tudom..hatha
2015. okt. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!