SONY vagy iPhone?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy SONY Xperia Z1 Compact készülékem van. Ezt szeretném kicserélni egyenlőre egy, iPhone 5 készülékre, majd jövőhónapba egy iPhone 5s re.


Véleményt szeretnék kérni, megéri e, és kinek mi a véleménye az iPhone 5 ről ?


2015. okt. 18. 21:21
 1/6 anonim válasza:
48%

Ha jövőhónapban másik lesz akkor már minek cseréled ki.

Egyébként véleményem szerint nem éri meg. A Sony Xperia Z nagyon jó telefon, megbízhatóbb, mint az Iphone. Bár nekem sosem volt Iphonom,de a saját Sonymmal mindig meg voltam elégedve,és több forrásból hallottam már, hogy jóbb a teljesítménye egy Sony Xperia Z-nek.

Én nem cserélném le, és inkább másra költeném azt a temérdek pénzt,amit kiadnál az Iphonera.

2015. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
50%
A kettő ég és föld,lehet,nekem volt Sonym és jelenleg Iphone-t használok.Soha nem váltanék vissza. Az IOS sokkal megbízhatóbb és gyorsabb rendszert mint az android. Egy telefont nem az határoz meg,mint azt sok androidos okos képzeli,hogy minél több ram van benne stb,hanem hogy ezeket mennyire használja jól a rendszer. Az ios 1 giga rammal akadásmentesen megy,úgy h újraindítani sem kell a telefonod,míg ezt egy androidosnál nem mondhatod el. Mindenképp az Iphone-t ajánlom.
2015. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is jobban tetszik az iOS rendszer, illetve most egy sima iPhone 5 jövőhónapba ha sikerül pedig egy 5S re szeretném cserélni. Amúgy is jobban tetszik az iPhone. Viszont az aksi meddig birja az iPhone nál ?
2015. okt. 18. 21:44
 4/6 anonim válasza:
Felhasználó függő,kb 1 napot bír,ha aktívan használod.
2015. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Guminyuszmusz válasza:
50%
Ez kérdés?! Persze, hogy Iphone. Az IOS JOBB
2015. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%
Nekem is volt Sonym, egy hónapja cseréltem iPhone-ra, sosem cserélném vissza!!:)
2015. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!