Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy férfinak hogy...

Szerintetek egy férfinak hogy állna/való-e arany színű telefon? Note 5-öt nézegetem ebben a színben és eléggé megtetszett.

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 22:57
 1/5 anonim válasza:
76%

Szerintem inkább szürke legyen (már ha abban van). Az arany szerintem inkább lánynak való.


Csak egy megjegyzés. Saját vélemény ugyan, de én a feketével vagyok úgy, hogy se lánynak, se fiúnak. Nem tudom, miért, de a fekete telefon olyan ronda, hogy annál bármi jobb, még az arany is.

2015. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vennék arany színűt. Nekem a fehér vagy a fekete jön be, meg a Lumiák színes hátlapjai közül a zöld.
2015. okt. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az arany jön be akkor vedd azt,te fogod használni a telefont ráadásul olyat ami nem két fillér és szerintem nem úgy akarsz ránézni hogy nem tetszik a készülék de mások miatt inkább nem azt a színt vetted ami tetszik.
2015. okt. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
izlesek es pofonok :) en ferfi letemre vennek aranyszinut!
2015. okt. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha tetszik szerintem nyugodtan vedd meg, most nézem elég jol néz ki, amugy is a teló hátlapja amit a legkevesebbet nézegetel meg mások is ... és mégsem rózsaszin ...
2015. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!