Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csökkent le a telefonom...

Miért csökkent le a telefonom üzem ideje?

Figyelt kérdés
Amióta rá raktad a kitkat helyet a lolllipop-ot úgy hogy nem használom egyik napról a másikra 60%-ot lemerült. M9st ez mi, szerintetek mi lehet a baj vagy ilyen sokat enne a lollipop? Amúgy 2600 mAh az akkumulátorja.

2015. okt. 19. 05:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a telefon amikor feltöltődik 26 órát ír ki hogy annyit bír ki és ezt most végigszámoltam az írja 17 órakor töltötem és 14 órakor lemerül ez sehol se 26 óra.
2015. okt. 19. 05:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Ccleaner?
2015. okt. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Jó reggelt ! Kilkat,lolipop nevek ismerősek.Ezek Android mobil op rendszerek.Talán azért mert az az op rendszer másra készült.Mondok egy hasonlatot.Trabantba teszünk egy Bmw motort.Egyértelmű hogy 100km-en többet fog fogyasztani.Azt,hogy valóban ez az oka akkor tudhatod meg,ha azt teszed vissza ami előtte volt.
2015. okt. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki batery doctor appot az kimutatja, hogy melyik app eszi az aksidat, de lehet, hogy a rossz optimalizálás miatt
2015. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy használj mod-olt oprendszert, mert az erdeti android egy bloatware.

CyanogenMod -al látványosan növekszik a teljesítmény, a térerő állandósága és az üzemidő is. Persze a garanciát elveszted a hw-re is, ami azért baromság, mert a legújabb lollipop-ot annyira beszoptuk TComosok, hogy rejtett hírdetéseket raktak bele...

2015. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem vagyok hülye nem olyan telefonra raktam rá a lollipop-ot amire nem adták ki hanem éppenséggel a hozzá készült gyárit raktam rá szóval nem rootolt telefonról beszélünk.
2015. okt. 19. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
nem azért romlott el mert ráraktad hanem mivel a gyár eleve selejt lollipoppot adott ki, megesik, nincs rajta mit filózni, próbálunk tanácsot adni ha nemtetszik akkor old meg magad
2015. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most valamiért megjavult, pedig nem csináltam vele semmit.
2015. okt. 20. 21:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Felhasználói hiba. Kérem cserélje ki a felhasználót és nyomjon egy gombot a folytatáshoz.
2015. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!