Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 930 vagy Sony...

Nokia Lumia 930 vagy Sony xperia z3 compact? (első okos telefon, többi lenn)

Figyelt kérdés

Első okos telefon vásárlására készülök. Ha már veszek akkor rá szeretném szánni a pénzt, persze bizonyos keretekig. Nem szeretnék, rosszat venni.

A két készülék amit kinéztem a kérdésemben találhatóak. Már elég sok helyen utána olvasgattam és mindkét telóról jókat lehet hallani. Nem volt még okos telefonom, így nem hiszem hogy gondot jelent az, hogy ha nem androidos egy telefon. De pl. a sonynál megfogott hogy cseppálló. Persze ez csak egy dolog. A nokiánál olvasgattam olyat hogy melegszik. Nem tudom hogy ez mennyire lehet zavaró. Viszont a nokia masszivabnak tűnik. Ugye az fém, a sonynál műanyag van.


Köszönöm előre is a válaszokat


2015. okt. 19. 08:25
 1/5 anonim válasza:
Nekem Lumia 930-am van, én nagyon szeretem, már egy éves, soha nem volt vele gond. Bár én is néztem ezt a Sonyt is. Igaz, hogy a Lumia kicsit melegszik, de ez nekem még soha nem okozott problémát. Ha túlmelegszik kikapcsol, bár velem ez csak akkor fordult elő, mikor nyáron a 40 fokban egész napra a kocsiban felejtettem. :D A teló nagyon szép képet csinál, gyors, csak ajánlani tudom.
2015. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Z3 C helyett inkább Z3-at vegyél. Nagyon jó telefon gyors és nem műanyag hanem üveg.
2015. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 laci-papa ***** válasza:

Igazából itt az a kérdés, hogy windows phonet vagy androidot akarsz.

Egyébként mindkét telefon remek, akadozások, melegedés eggyiknél sem észrevehető

2015. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A z3 túl nagy. Néztem azt is, de sztem a Lumia lesz a végső választásom.
2015. okt. 19. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Decemberben jön ki a Microsoft Lumia 950 és 950XL, Windows 10-zel.

Brutál erőgépek lesznek, gyönyörű kivitelben.

2015. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!