Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom, online rendelés....

Telekom, online rendelés. Kinek mikor jött meg?

Figyelt kérdés

A honlapon azt írják 1-2 munkanapon belül szállítják. Szombaton rendeltem, azt írták, ha hétfőn délig telefonálnak, akkor legkorábban szerdán fog megjönni. Nem telefonáltak, sőt a honlapon a rendelésemnél még mindig 'jóváhagyás alatt' szerepel....

15%-os akciós telefont rendeltem, baromira nem lenne jó, ha fizethetnék ezért 30.000-el többet, mert visszavonják addig az akciót -.-


Nektek mikor jött meg?


2015. okt. 19. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem időben.
2015. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kedden rendeltem csütörtökön délelőtt 9-kor hívott a futár, hogy 10 percen belül itt lesz. És egy 160 fős faluban lakok a semmi közepén. Nem kell többet fizetned nyugi a rendelés feladásának az időpontját nézek, nem a szállításét.
2015. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én utoljára 2015. Október 1.-én rendeltem a Telekomtól. Másnap 2015. Október 2.-án meg is kaptam, a megrendelt termékeket hiánytalanul! Nekem nem ezzel van a gondom. Hanem a GLS futárral van a gondom. Nem először rendeltem terméket a Telekomtól úgy, hogy a GLS futár szállítsa ki. A probléma lényege: Kapok egy e-malit, amelyben van egy link melyen keresztül le tudom kérni, hogy hol tart a csomagom. Majd az E-mailben adott linken le kérem az adatokat, ott azt írja, hogy ki szállítás 13 - 16 óra közötti időszakban. Ehelyett természetesen 18 óra 10 perckor érkezik a GLS futár a csomaggal. És ez már nem az első ilyen eset, hogy ennyit késik a futár. Hívtam a Telekomot ez ügyben, persze a Telekom hárít, és azt mondja, hogy a GLS a felelős. A GLS ügyfélszolgálat is hárít, azzal hogy sok a ki szállítandó küldemény. És itt a kör be zárult. De kérdem én ki a felelős ezért? És tényleg köteles vagyok az egész napomat azzal tölteni hogy a csomagot várjam?
2015. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megértem...De nekem a Telekommal van a problémám, még mindig nem dolgozták fel a szombati rendelésemet! Úgy terveztem h max csütörtökig megkapom, ehhez képest most nagyon úgy áll, hogy jövőhét lesz belőle. Gratulálok.
2015. okt. 20. 19:06
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja fel is hívtam őket még délben, persze nem tudtak semmit mondani. "Lehet, hogy még ma felveszi önnel a kapcsolatot a futár" vagy nem. Nagyon jó.
2015. okt. 20. 19:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Legjobb munka napokon délelőtt rendelni. Lehetőleg 8 - 12 óra közötti idő szakban. Mert akkor még aznap délután fel dolgozzák. Legalább is nagyon nagy rá az esély.
2015. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én november 18án rendeltem laptopot tőlük. Azt mondták 1 hete hogy a futárnál van és hogy futár függő hogy mikor hozzák. Ma megint felhívtam őket hogy holnap lejár a 30 napos határ idő és hogy mivan már. Azt mondták hogy elakadás van és hogy még a futárnál sincs a laptopok, meg hogy 99 százalék hogy karácsonyra megjön. Akkor elkezdtem őket össze vissza szidni mivel karácsonyi ajándék lett volna. Ennyit a telekomról. Egy laptopot nem tudnak leszállítani országon belül 30 nap alatt.
2015. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki?
2016. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
van bizony. én múlthét pénteken rendeltem egy telefont. a mai nap kéne hozniuk a rendelések fülön azt írja hogy Megrendelés teljesítése folyamatban. de a gls se emailt se sms-t semmit se küldött. szóval most ilyenkor wtf?
2017. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Gechiskutya válasza:
Én most szerdán rendeltem telefont, elvileg pénteken már hozzák is, kiváncsi leszek.
2017. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!