Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 7 vagy Sony Xperia Z3...

Honor 7 vagy Sony Xperia Z3 Compact?

Figyelt kérdés
Amelyik szolgáltatónál vagyok, a Honor ~10 000-el olcsóbb. Viszont azért a Sony-ban ott a Snapdragon meg az Adreno. Ugyanakkor a Honor-ban nem 2GB, hanem 3GB RAM van. Leginkább játékokra használnám a telefont. Így melyiket választanátok ti? Én jobban húzok a Sony felé, de nem sokkal, s gondoltam meghallgatom mások véleményét.

2015. okt. 22. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A Honor sokkal jobb, egyrészt Snapdragon téli napokon jó lesz vele melegíteni a kezedet, másrészt a Kirin 935 ezerszer erősebb, és bár a MaliT628 valóban hajszálnyival gyengébb az Adrenonál mégis a Honor nyers erőben sokkal jobb, és szerintem a EMUI is jobban optimizált én személy szerint a Honor felé húzok már 1 hete nyüstölöm, a próba darabot és eszméletlen jó. Sokkal jobb mint a Z3, kamera is kiváló hiszen hiszen a Sony IMX 230-as lencséje van benne, plusz eszméletlen jó ujjlenyomat olvasó, infra ami egy brutál jó dolog.

Remélem segítettem szerintem csak a Honor 7 :)

2015. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző állításom hülyeség a Z3-ba csak 330-as Adreno van ami a közelébe sem ér a Malinak szoval egyértelmű a Honor fölénye illetve a kijelző is csak 720-as
2015. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Z3 -at vedd meg abba 3gb RAM van. Az előzőnek meg üzenem,hogy nem melegszik hanem csak langyosodik, előbb talán utána kéne olvasni. Ismerősömnek van huawei p7 telefonja és egy rakat. sz.r, na az tűzforró szokott lenni, ráadásul orrba szájba fagy neki.
2015. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Z3 Compact nekem jobban tetszik a sima Z3-nál. Túl nagy alul és felül a káva, plusz a Z3 Compact erősebb, mert ugyanaz a rendszer és hardver kisebb kijelzőt kell meghajtson. És a Z3 Compact-ban Snapi 801-es van, és ha jól tudom, a 810-esnél van az, hogy nagyon durván melegszik. Amit az utolsó hozzászóló írt, hogy fagy... Az azért van, mert Android... Ilyen az Android. Ha lenne mondjuk a Windows rendszerre több alkalmazás, akkor már rég vettem volna egy Lumia-t. Ez ilyen megszoksz, vagy megszöksz. Jelenleg egy Sony Xperia S-em van és megnyugtatlak, hogy ez is egy rakat szar. Pedig mikor megvettem, jó volt. Ennyit ér az Android. Csak nincs más, ami jobb és nem kerül 300-ba, mint az Apple... De hogy az eredeti kérdésemhez visszatérjek, én még mindig nem tudok választani...
2015. okt. 23. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Lumia 640 a céges telefon nálunk és az is fagy, elég sz.r.
2015. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!