Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilt szeretnék vásárolni...

Mobilt szeretnék vásárolni max 65. 000-ért de jó lenne ha kijönne 60ért. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hosszú távra tervezném, több évre. Nyilván nem csúcskategóriás telefont várok ezért az összegért, de megállja a helyét a középkategóriában, frissüljön, korszerű legyen. Nem nagyon értek a mobilokhoz, nem sűrűn vásárlok ezért szorulok a segítségetekre. A márka nem számít, legyen jó ár érték arányban. Remélem tudtok segíteni! :)

2015. okt. 22. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
P8 lite, szerintem megéri az árát.
2015. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást! :) várom a további kommenteket.
2015. okt. 22. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy m4 aqua + bluetooth hangszoró? 60 ér és havi nyolcezerért? Kapsz hozzá ingyen sms és hívás telekomos számok, 500 mb internet, 160 perc lebeszélhető belföldi irányba. Ha ez lejárt akkor 35 forint percenkét belföldire és 35 forint sms enként. Ez jó?


Ha érdekel itt van hozzá a link:

[link]

2015. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amit írtál az xperia m4 de abból nem ajánlom a 8 gb-ot (telepítés után kb 1,5 gb) mert nem fogsz rajta egyáltalán elférni és ráadásul teljesítményben is gyengébb a p8 lite-nál
2015. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha Windows Phone is szóba jöhet, akkor nézde meg a lumia 640-t meg a 735-öt. Azok elég sok évig még jók lesznek az androiddal ellentétben (max. 2 év normál használat mellett)
2015. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mármint az android bírja max 2 évig, előző voltam
2015. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 |Orfeusz| ***** válasza:
Android átlag élettartamra (középkategóriában) inkább 3 évet mondanék. iPhonera 4-et. (kiadástól számítva, nem vételtől, mert leginkább a szoftver elavulása miatt adják föl.)
2015. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Androidosból bár a Sony Xperia M4 Aqua és a Lenovo S60 se rossz, de szerintem a Huawei P8 Lite a legjobb vétel ennyiért! Ha viszont Windows Phone kell, akkor Lumia 640 vagy 735, nem igazán van köztük különbség.
2015. okt. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Mármint az android bírja max 2 évig, előző voltam"


Mert utána mi a pöschöm történik? 4 éves az S2-esem, és android van rajta. Volt hogy már belassult, akkor újra tettem. Mit kéne látnom két év után? Te olyan marhaságokat beszélsz mindig hogy fáj. Állandóan tolod a fos lumniákat, amit épeszű ember nem vesz. Állj már le.

2015. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nanana! Azért a Lumiák se rosszak! Bár Android-párti vagyok, de megértem a #6-ost is, azért szinte fillérekből megkapni egy olyan telefont, amin önmagában gyors és stabil rendszer van, nem semmi! De persze neked is igazad van #9-es, nem tudom mit vár többet a #6-os egy Androidostól, azt viszont legalább lehet alakítani ízlés szerint, a Windows Phone-t viszont nem, abszolút mindig ugyanaz a megjelenés!
2015. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!