Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom mit csináljak az...

Nem tudom mit csináljak az iphonommal?

Figyelt kérdés

Iphone 4S-em van és letelepítettem az új frissítést és ahoz, hogy rendesen elinduljon a telefon be kell jelentkezni Apple ID-val.. jelszó, minden stimmel csak mikor rá megyek, hogy elfogadom a feltételeket kiírja, hogy hiba lépett fel..

Mit csináljak vagy hogy szedjem le így az új frissítést?



2015. okt. 22. 23:05
 1/6 anonim válasza:
100%
haverom 5S-ével ugyanez volt. Akármit csinált nem tudott vele bejelentkezni. Ha nem kapsz érdembeli választ holnapig, akkor megkérdezem tőle mit csinált vele. Mert a végeredményről már nem beszéltünk.
2015. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen :)
2015. okt. 22. 23:11
 3/6 aladar12 válasza:
9%

egyrészt rossz kategória... tök mindegy hogy ezt olvassák legtöbben, itt nem tudnak rá választ adni. amúgy nem az apple cuccok a szuperkirályok, amik soha nem fagynak le meg romlanak el?

amúgy vidd el valamelyik boltba/szervízbe, nekik ilyet tudni kéne.

2015. okt. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
5%
Ingyen nem kéne Iphone:D rengeteg baj van vele, és nagyon pofátlan amit az apple csinál!
2015. okt. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ezt a kérdést már sokszor lezongorázták a neten. Annak nem kell iphone akinek nincs rá pénze. Én nekem volt 4 androidos tellám is miután kipróbáltam az i-t! Ugyanezen a véleményen voltam mint a többség. "akkor sem kellene ha ingyen dobnák hozzám". Csak nálam annyi volt a különbség hogy én meg tudtam volna venni ha akarom.

Nos miután a negyedik droios tellám és kb fele teljesítményére csökken kb fél év használat után, úgy döntöttem megnézem az epölt. Most már kicsit több mint egy éve 6-osom van és nincs az a pénz, amiért visszatérnék androidra.

Ez a gép még egyetlen egyszer sem fagyott le! Nem lassult be, pedig elhihetitek hogy kapja az ivet rendesen mert munkára is használva van. Az aksija is egész nap elmegy simán egy év után ennyi használat mellett is!


Szóval az szidja aki még nem próbálta. Kedves kérdező neked meg nem a telóval van a baj, hanem a szolgáltatással. Addig cserélgesd a jelszavadat, amig el nem fogadja. Egy haverom ugyanezt csinálta. Neki vagy 4x kellett jelszót módosítani mire beengedte a rendszer.

2015. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak üzenem, hogy nagyon szépen köszönöm kipróbálom hátha bár a jelszóval elvileg stimmel minden :/
2015. okt. 23. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!