Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 napos hibás lg g4-et kicseré...

1 napos hibás lg g4-et kicserélnek?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy lg g4et a mobilkereskedésről mert aszt halottam az megbízható oldal,na és érintkező hibás bárhova lépnék mindig a főodalra dob kis és a jobb oldalán rezeg a kép..1 év gyártói garancia van rá és aszt szeretném tudni hogy kicserélnék a komplett készüléket vagy a szervizbe megpróbálnák orvosolni?..

2015. okt. 22. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
3 napon belül a forgalmazó üzletnek KÖTELESSÉGE kicserélni, vagy a vételárat visszaadni.
2015. okt. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a segítséget :) Akkor ma fel is hívom őket :)
2015. okt. 23. 00:45
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez úgyis érvényes hogy 3 napja rendeltem meg és ma érkezett meg?Vagyis onnantól számolják a 3 napot mióta nálam van?
2015. okt. 23. 00:47
 5/7 anonim ***** válasza:

jaj neee..

ne hívogass senkit, hanem vidd be az első munkanapon oda, ahol rendelted.

ezt a három napot felejtsd el, ha hibás akkor ki kell cserélni...neked semmi közöd a szervízhez, te a kereskedővel állsz jogviszonyban. ha nem cserélik, akkor panaszkönyv.


..ne postázz, ne telefonálj, hanem személyesen...a garancia az garancia, a te esetedben mindegy milyen, hat hónapon belül vagy..


aszt helyett azt

2015. okt. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha gyártói garancia van rá, akkor ne hozzájuk vidd, hanem egy hivatalos lg szervízpartnerhez. már persze ha olyan az a gyári gari, hogy itthon is érvényesíthető, mert az szinte biztos, hogy a telefon valami szürkeimportból származó cucc lehet. már ha a mobilkereskedes.hu-ról beszélsz. ott meg még abban is kételkednék, valóban gyári-e...

ha csak sima bolti, akkor hát viheted hozzájuk, kíváncsi leszek, hogy milyen ürüggyel küldenek majd el..."biztos leejtetted, és azért lett rossz" stb.

2015. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát jó ..akkor kedden beviszem remélem kicserélik..ha nem max akk biróság...
2015. okt. 23. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!