Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb windows telefon? (lent)

Figyelt kérdés

Én egyáltalán nem értek a telefonokhoz, viszont inkább windows os telefont szeretnék mint androidost.

Melyik a legjobb windows telefon? Kb. Mennyibe kerül?

A válaszokat előre is köszi! :)

13/L


2015. okt. 23. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:

a legjobb a lumia 930-as kb 100ezerért, vagy a mos bejelentett 950-es de annak még nincs ára.


Inkább azt mond, hogy mennyi pénzért tudsz nézni telefont, és ahhoz meg lehet mondani, hogy melyik a legjobb.

2015. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Max. 65-70000 ft ig:)
2015. okt. 23. 11:02
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem is muszáj windowsosnak lennie csak azt hallottam jobb mint az android..
2015. okt. 23. 11:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Valóban, a WP sokkal jobb, mint az Android. Én január közepén vettem egy 535-öt. Amint leváltottam a droidot, megszűnt az állandó szitkozódás a fagyások és laggok miatt, és a Lumiánál egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy földhöz vágjam, míg az Androidnál szinte naponta éreztem a késztetést. Ha még egy kicsit hozzá tudsz tenni, akkor ezt érdemes választani: [link]
2015. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. okt. 23. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Esetleg 735, kb azonos tudással:

[link]

2015. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

WP tulaj vagyok én is, és szeretem, hogy sokkal stabilabb, mint a droid, WP-ből már az alsó és középkategóriás telefonok is gördülékenyen futnak, nem lassulnak be, míg droidból erre néha a felső kategória sem képes.


____DE____


nem tudom, hogy neked kérdező mennyire fontosak az olyan appok, amik manapság nagyon divatosak (snapchat, instagram, és hasonlók), mivel a WP ezen a téren le van maradva. Van ami egyáltalán nem érhet el hozzá, van amihez valaki készített klienst, ami vagy működik vagy nem, általában nem tudja az összes képességet amit a gyári cucc droidon tud.


Mivel nekem csak web böngésző, FB messenger, és skype kell, ezért imádom a WP-t, de ha ezek a programok neked fontosak (és az életkorod alapján úgy gondolom, hogy azok lehetnek), akkor a droid jobb választás.


Ez egyébként szinte mindenre igaz, nem csak a közösségi média cuccokra, iOS-re és Andoridra szite minden megjelenik, WP-re viszont sokkal kevesebb dolog van

2015. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem csak a messenger lenne fontos:)

Instagrammom nincsen, a snapchatről meg csak hallottam de nem igazán érdekel:)

Csak legyen messenger, meg esetleg néhány játék:D

Köszi a válaszokat!:)

2015. okt. 23. 16:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában Lumia 735.

Viszont: érkezik a 950 és a 950XL, amelyek szó szerint brutális erőgépek lesznek, Windows 10-zel. Nagyon úgy néz ki, hogy a redmondi óriás ezúttal nem sz*rral gurigázik:

[link]

2015. okt. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. okt. 25. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!