Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lecseréltem az...

Szerintetek lecseréltem az iPad mini2 ot egy iPhone 6 pluszra?

Figyelt kérdés

Nektek mi róla a velemenyetek?

Az iPad az 32 gbs a telo amit vennék az 64gb vagy 128gb lenne.

Nem tudom eldönteni, hogy lecseréljem e vagy ne. Mert ugye az ipaddal nem lehet telefonálni. Az iPhone meg hardveres en jobb is.



2015. okt. 23. 14:54
 1/5 A kérdező kommentje:
*Lecseréljem
2015. okt. 23. 14:55
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nincs szükséged az iPad-re, akkor cseréld.

nekem van mindkettő(annyi különbséggel, hogy sima iPhone 6-om van), és én például akármennyire is jól bírja az iPhone, itthon este sokkal kényelmesebb az iPad-et használni.

2015. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszodat. En azért néztem 6 plust mert az iPad mini es a plus kőzott szerintem nincsen hatalmas nagy különbség. Persze van, de nem akkora mint egy 5s es egy air kőzott.

Meg en sajnos eleg keveset tudok otthon lenni iskola miatt, annak idején ezért lett az iPad Mini 2 kiválasztva, mert nagyon kompakt. Elosszor az is volt, de amikor reggelente beindul az élet, buszon vagy akárhol nyomorogni kell akkor az ember nem veszi elő. Ha pedig azzal a kezemben sétálok akkor meg megbámulnak. Nincsen vele semmi prblemam mert különösképpen nem érdekelnek, ha nekem ugy a megfelelő akkor ugy fogok menni. Csak szerintem az plus is tud annyit koszt mar, többet is. Nem nagyon sikerül dönteni. Kerlek adtok meg érveket az egyik vagy a másik mellet ?

Nagyon szépen koszonom :)

2015. okt. 23. 17:05
 4/5 anonim válasza:
ráfizetés nélkül le tudnád cserélni? szerintem akkor tedd meg. a plusszos már majdnem felér egy ipaddel, olyan nagy és ha még jobb is...? :) kompaktabb, gyorsabb. ennyit tudnék mondani érvnek. ellenérvnek nem tudom, mert az ipadeket nem ismerem annyira... sok sikert, majd írd meg, hogy lecserélted-e! :)
2015. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Csak ráfizetéssel tudnám lecserélni.

Úgy gondoltam,hogy karácsonyig semmiképpen nem cserélem le.

utána meg majd meglátom :)

Nagyon szépen köszönőm a válaszaitokat még egyszer :)

2015. okt. 29. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!