Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel Idol 3 vagy LG G4C?

Alcatel Idol 3 vagy LG G4C?

Figyelt kérdés
Ugyanannyiba kerül, nem tudok dönteni a két telefon között. Az LG eszméletlen szimpatikus, viszont azt írták róla, hogy néha lassú, míg a (kevésbé szimpatikus) Idol 3-mal kapcsolatban ilyenről nem volt szó. Félreértés ne essék, mindkettő tetszik, de az Alcatel, mint márka nekem valamiért nem kelt bennem nagy szimpátiát. Melyik éri meg jobban?

2015. okt. 23. 20:49
 1/2 anonim válasza:
lg sokkal jobb marka nekem egy olcsobb lgm van (lg leon ) es nekem bevalt az lg marka. alcatel egy fos!
2015. okt. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
apukámnak az alcatel one touch idol 2 van meg, lassan már 2 éve, és egyáltalán nem fos.. nagyon gyors, remek fényképeket lehet készíteni vele, a full hd felbontás miatt jó kezelni a telefont. akkor az idol 3 csak jobb lehet .. :) az Lg márkát nem igazán ismerem
2016. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!