Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kikapcsolt állapotban be...

Kikapcsolt állapotban be lehet mérni az egyszerű telefonokat?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nem költök GPS nyomkövetőre (spybike) egyszerűen elrejtem valahova az autóban és ha ellopnák (amitől tartok mert lassan veterán és eredeti alkatrészek vannak benne aranybánya egy tolvajnak) akkor jelentem a rendőröknek, hogy telefon cellainformációk alapján be lehet mérni a teló és ahol a teló ott a autó is. Jó elképzelés? Meg lehet valósítani?
2015. okt. 24. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak bekapcsolt telefont tud bemérni a rendőrség.
2015. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Kikapcsolt állapotban be lehet mérni"

Ugyan masszívan tartja magát ez a városi legenda, de a kikapcsolt telefon csak egy darab fémhulladék :) ilyen alapon be lehetne mérni egy kikapcsolt mosógépet is, nem igaz?


"ahol a teló ott a autó is"

Ez fizikailag kétségtelenül így van, csak egy cella lehet több kilométeres sugarú is. Feltéve, ha a hatóság hajlandó lekérdeztetni a szolgáltatóval.

2015. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!