Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GALAXY A5- zörgő hang...

Samsung GALAXY A5- zörgő hang a belsejében?

Figyelt kérdés
2015 Júliusában vettük a telefont. Ez egy elég drága telefon, ám bármennyire is vigyáztam rá, hát.. elég sokszor leejtettem.. Az utóbbi pár hétben azt tapasztaltam hogy zörög benne valami, az első napokban elég halk volt a zörgés, ám az utóbbi időben elég hangossá és idegesítővé vált.. Az egyik barátnőmnek is ugyanilyen telefonja van és ő is leejtette ár, és nála is ugyanez van.. Mitől lehet ez? Elmozdulhatott benne valami?

2015. okt. 26. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ehhez szét kéne szedetni hogy tudjad mi a baja. Jobb esetben csak elmozdult rosszabbik esetben pedig eltört benne valami.
2015. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!