Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan GSM boltot vagy...

Tudtok olyan GSM boltot vagy iPhone kereskedést ahol az átlagtól jobb áron vesznek be telefont?

Figyelt kérdés

Van egy Silver színű iPhone 6 64GB-om, gyárifüggetlen, patika állapotú, 2 GSM boltban 140-et mondtak rá, a 3. és egyben utolsó helyen meg nem foglalkoznak ilyen értékű telefonnal, de én nem akarom 150 alatt eladani. Újonnan 250 és néztem jófogáson, a szolgáltató függők is 160-165 környékén vannak, meghirdettem 150-ért, de csak a hülyék találnak meg, hogy iphone 5s-t számoljak be 120-ért mikor 80-90 a reális áruk meg ilyen kínai 20 erez ft értékű sz*rokra akarnak cserélni plusz 20-30 ezret fizetnének rá, úgyhogy azt már nem is nézem, mert csak 200 a vérnyomásom tőlük.

Szóval mondjatok légyszi egy bp-i boltot ahol ti tapasztaltátok, hogy reális áron vesznek iPhone-t!



2015. okt. 28. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen sajnos nem létezik. Átlagon alul veszik meg, átlagon felül adják el. Innen van a hasznuk.

Szerintem inkább keress ismerőst aki megvenné.

2015. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
facebookra biztos nem írom ki, mert csöves dolognak tartom ott hirdetni, 1-2 ismerőst természetesen megkérdeztem már de senkinek nem kell :(
2015. okt. 28. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért csöves dolog kiírni?
2015. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nyíregyházán a Bethlen Gábor u.-i kereskedésben elég jó árakat szabnak.
2015. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"csöves dolognak tartom ott hirdetni"

Hát igen, Iphone mellé észt nem osztanak.


Amúgy hardveraprón próbálkozz.

2015. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már eladtam, köszi.
2015. nov. 7. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!