Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber/WhatsApp alkalmazás -...

Viber/WhatsApp alkalmazás - Ez valahogyan kideríthető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne, hogy a Viber vagy WhatsApp alkalmazáson keresztül kideríthető-e, hogy fent vagyok még az illető listáján, telefonkönyvébe?


Az oké, hogy látom, hogy elérhető, de ettől függetlenül törölhetett a telefonkönyvéből. Erre lennék kíváncsi.


Lehet hülyeségnek hangzik :D


Nincs erre valami kiskapu, program, akármi? :)


Köszi az értelmes válaszokat előre i!



2015. okt. 28. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha kitörölt, akkor kontaktfrissitéskor már nem tudsz üzit küldeni és a whatsapp bol is eltünik
2015. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Megcsináltam, de üzenetet nem akarok küldeni. A frissítés után még mindig ott van.


De ez tuti, hogyha ő kitörölt akkor az én listámból is eltünik?

2015. okt. 28. 14:51
 3/6 A kérdező kommentje:
kipróbáltuk és nem tűnik el a kontakt nekem, attól, hogy valaki kitörölt..
2015. okt. 28. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:
a régi kontakt ottmarad, amig ki nem törlöd. Én a biztonság kedvéért a telószámát is töröltem, úgy biztos nincs tö bbé
2015. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem picit félre értettük egymást :)


Én arra vagyok kíváncsi, hogy Ő kitörölt-e.


Az nyilván egyértelmű, hogy ha én kitörlöm a telefonkönyvből, akkor el fog tűnni nekem :D


De én arra vagyok kíváncsi, hogy Ő törölt-e

2015. okt. 28. 17:36
 6/6 anonim válasza:
21/L ?
2015. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!