Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok YouTube...

Miért nem tudok YouTube videókat lejátszani Lumia 800 telefonomon?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 800, Windows Phone

verzió: 7.10.8862.144


Egy ideje nem tudok egyetlen videót sem megnyitni, azt sem, amit már korábban lejátszottam. Ugyanakkor pl. Vimeo és Facebook videókkal semmi probléma nincs. Azt a hibaüzenetet kapom, hogy elnézést, de a videó nem játszható le a telefonon.

Gondoltam arra, hogy ftissíteni kellene a telefon szoftverét, de azt írja, hogy nincs elérhető frissítés, de be van pipálva, hogy automatikusan keressen frissítést.



2015. okt. 28. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg valamilyen alkalmazással, pl. tubecast.
2015. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lumia 800-ra már rég nincs frissítés. Elavult rajta a rendszer. Ha YouTube-on a böngészőből nyitod meg akkor sem jó ?
2015. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, kipróbáltam ezt a Tubecast-ot, azon működik, de kicsit nehézkes használni...


Eddig is a böngészőből nyitottam meg. Bár 900ason meg működik. Nagyon örülök, hogy ez a telefon elavoltnak számít, majd lehet megveszem a teljes verziót, vagy évente új telefont, le ne maradjak...

2015. okt. 28. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert asztali Windows 95 és vele egy idős hardverrel is nyugodtan YouTube-otgathatnál ma is, nem? :)

A WP alapjába véve Long Time Support telefon. A Lumia 800 hardvere nem lenne képes az újabb Windows Phone verziókat kezelni, mivel ez egy nagyon nagy váltás volt. Teljesen más krenel lett, járj utanna. A korral meg haladni kell és lehet is. Nem olyan drága egy 8.1 WP. Lumia 520-at pl bagóért lehet venni. Ha komolyabb kell akkor meg nyúlj a zsebedbe. :) Pentium 1-re sem tudsz Windows 8-at telepíteni. :) Vagy PC fronton is megragadtál? :)

2015. okt. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam hogy szar a telefon, azt mondtam hogy a rajta lévő rendszer elavult. Szövegértés ?
2015. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!