Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony telefonom és nem...

Van egy Sony telefonom és nem tudom, hogyan tudom ezt törölni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A galériába háttérkép beállításakor a felugró ablakon ott van hogy "csak egyszer" és "mindig"! Én véletlen a mindigre mentem! Hogyan tudom ezt törölni?


2015. okt. 29. 10:33
 1/1 anonim válasza:
Beállítasok, alkalmazások, jobb oldalt fölül három pötty, arra rányomsz és alk. beállítások visszállítása. Csak sajnos ezzel nem csak az az egy állítódik vissza, hanem minden, ahol lehet választani, hogy csak egyszer vagy mindig. A telefonnak nem lesz ettől baja, csak majd ha eddig valamire rányomtál, hogy mindig, akkor ott megint választanod kell majd. De ha nem szoktad a mindiget használni akkor meg tökmindegy. :)
2015. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!