Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek vele? Megfog javulni?

Csilla0 kérdése:

Mit tegyek vele? Megfog javulni?

Figyelt kérdés
Beleejtettem a telefonom a vízbe, de egyből kikaptam és szétszedtem teljesen. Megtöröltem mindent külön, aztán vártam egy 10 percet beraktam az akkut bekapcsolt aztán ráraktam a hátlapot és kikapcsolt azóta annyira kapcsol be, hogy bejön hogy Lenovo kikapcsol és megint bejön ennyit csinál.

2015. okt. 29. 11:18
 1/7 BeNX válasza:
40%
szerintem a proci sérült
2015. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ilyenkor aranyszabály, hogy nem szabad visszakapcsolni, megnézni, hogy működik-e, mert legtöbbször pont ezzel vágja haza a tulaj a telót. Nem elég 10 perc, 1-2 nap száradás már biztonságosabb. Persze az is lehet, hogy már az első pillanatokban menthetetlenre ázott.
2015. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ááa a beleülje épp hogy csak egy kicsi vizet kapott, mert nagyon gyorsan szétszedtem, de már rizsbe van..szerinted 3 nap elég, hogy kiszáradjon, mert rizsbe raktam?!
2015. okt. 29. 12:19
 4/7 M@teee ***** válasza:
Ha márbekapcsoltad akk má mindegy annak annyi zárlatot kapott mostmár úgy száríthatod ahogy tetszik nem esélyes hogy műkszeni fog de ezt egy életre megtanultad.
2015. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha beviszem szervizbe, megtudják csinálni?
2015. okt. 29. 16:30
 6/7 M@teee ***** válasza:

Nem hinném ezekbe már olyan spéci nyák lap van hogy azt ember nem javítja vagy ha igen teljes alaplapcsre ami kb. telefon értéke...

DE AZÉRT KÉRDEZD MEG, MOND EL A SZITUT NE FERDÍTS TE HIBÁD TE HIBÁD MERT HA A SZERELŐ VALAMI ROSSZAT CSINÁL MEG AKKOR MONDHATJA AZT A TE ELBESZÉLÉSED ALAPJÁN CSINÁLTA KI KELL FIZETNI.

2015. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2015. okt. 31. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!