Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond mobil telómmal...

Mi lehet a gond mobil telómmal? Kikapcsol és lemerült akksit jelez, pedig használat alatt normális volt.

Figyelt kérdés
Androidos teló. Tehát mondjuk futtatok programokat stb, egyszercsak leáll és nem indul újra. Rárakom töltőre,akkor pedig úgy tölti,minhta lemerült állapotban lenne. Vártam valamennyit és bekapcsoltam, azt írta,hogy 1%-on van az akksi, akkor kikapcsolt, ráraktam a töltőre, ott meg 10%-ot írt ki kapásból. Valahogy mintha nem tudná mennyire van töltve az akksi,vagy nem is tudom.
2015. okt. 29. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen telefon?

Mennyi idős?

2015. okt. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már megdöglött:( 1 éves múlt.. de nem élte túl az éjjelt:(

Ráraktam töltőre ,de fel se tudta tölteni magát, automatice bekapcsolt, majd lemerült..

2015. okt. 30. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!