Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung a3 telefonom szoftverf...

Samsung a3 telefonom szoftverfrissített tegnap és most 4G-t ír a korábbi 3G helyett. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
T- mobilos előfizetéses vagyok,és plussz 1590 ft-t fizetek 1 giga internetért. Több pénzbe fog kerülni így?

2015. okt. 30. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:

4g azt jelenti, hogy gyorsabban megy a neted, mint 3g esetén.

gyorsabban tudja letölteni a dolgokat

kb ennyi.

2015. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,azt tudom hogy gyorsabb, de utána olvastam pár oldalon és ott azt írják hogy plussz költséggel jár ez a 4g. Félek h tényleg számolnak fel még pénzt mivel előfizetéses vagyok. ...
2015. okt. 30. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:

nem jár plusz költséggel.

van 1 fix interneted, aminek ha túlléped a keretét akkor vagy lelassítják a neted vagy utána felszámolnak bizonyos összeget.


de az, hogy milyen gyorsan megy a telodon, az nem pénz.


nekem is 4g-s telom van, 150mb netem van, de nem tünt fel, hogy bármivel is többe került volna, mint az előző telomon

2015. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te is előfizetéses vagy? Azért félek ennyire mert tegnap még 3G volt,és frissítés után lett 4g és május óta van ez a telo.. de remélem igazatok lesz!!
2015. okt. 30. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!