Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem indul el a telefonom....

Nem indul el a telefonom. Nyomom a bekapcsológombot de csak a huwei embléma jelenik meg utána eltünik és semmi nem történik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Akku fel van tötve. Próbáltam ki és betenni az aksit semmi.
2015. okt. 30. 15:36
 1/10 Budwa ***** válasza:

valószínűleg valami össze akadt a telefonban. próbáld meg a factory resetet. Sajnos ez mindent töröl a telefonról, az SD kártyát vedd ki, mert lehet azt is. (értem ezt a telefonkönyvre is)

kikapcsolt állapotban a hangerő le gombot nyomjad egyfolytában és kapcsold be a telefont. Ezután a menüben a hangerő gombbal lépkedsz fel le és powerrel be ki. keresd meg a wipe date/factory reset menüpontot. Megjelenik a factory reset kérés, hogy biztos-e, a power (bekapcsoló) gombra fog reagálni, az lesz az igen válasz. Azt hiszem kétszer kell megnyomni. utána a telefon újra fog indulni és mindent előről kell beállítani. Ezt csak végső esetben csináld, mert ez ahogy írtam, mindent töröl a telefonról. Ettől biztosan helyre fog állni a telefon.

2015. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. Próbáltam 2-szer is semmi.

Az jelent valamit ha a laptop felismeri?

És az hogy jelzi hogy tölti?

2015. okt. 30. 17:14
 3/10 Budwa ***** válasza:
hogyhogy semmi? ez nem lehet, csak kell lenni valaminek... ha tölés látszik, akkor a kijelző jó. factory resetnek működnie kell
2015. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem működik. Bekapcsolom megjelenik a huawei embléma, utána ha töltőn van mutatja a töltést, ha nincs töltőn akkor meg az embléma után elsötétül a képernyő és ha megnyomom a bekapcsológombot már az embléma sem jelenik meg, csak akkor ha ki-be veszem az aksit
2015. okt. 30. 18:12
 5/10 Budwa ***** válasza:
azt mondom, hogy tartsd a hangerő le gombot nyomva és úgy kapcsold be a telefont (tartsd nyomva a lehalkító gombot folyamatosan és úgy nyomd meg a bekapcsoló gombot) előjön egy menü, abban kell kikeresni amit mondtam, de mindezekelőtt vedd ki az sd kártyát, mert ez a folyamat mindent a gyári állapotra állít vissza. A telefon tuti el fog indulni, ha nem hardveres a hiba, de mindent letöröl róla. ezt mindenképp próbáld ki, ha másképp nem működik. más nem használ. vagy szervíz.
2015. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Budwa ***** válasza:
sikerült akkor megcsinálni, amit írtam neked? Másképp nem fogod tudni megoldani a problémát. lehet valamit feltettél és össze akadt egy alkalmazás és nem indul el a telefon. Van ilyen, a gyári rendszervisszaállítás mindig segít az ilyen helyzetekben.
2015. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem sikerült. Egyetlen dolog amit tudok csinálni az az hogy behozom a recovery menüt, és ennyi. Hardverhibás meg nem lehet.

Lefagyott a telefonom, kivettem az aksit és azóta csinálja ezt.

2015. okt. 31. 10:21
 8/10 A kérdező kommentje:

De ha most akarom csinálni azt a factory resetet akkor a

formatting /data... résznél megáll

2015. okt. 31. 10:24
 9/10 Budwa ***** válasza:
magától újra kell indulnia a telefonnak a factory reset után. nem indul újra magától? lefagy ott is? Az akkor hardver reset. milyen telefon ez?
2015. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Huawei y530-u00

Szerintem inkább veszek majd egy új telefont. De az biztos hogy nem androidosat.

2015. okt. 31. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!