Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kaphatom meg a Google...

Hogyan kaphatom meg a Google jelszavamat? Elfelejtettem a képernyőzár mintát.

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a képernyőzár mintát és most be szeretnék lépni a Google fiókommal. Rég nem használtam és most sajnos ma már elfelejtettem a jelszavam. A felhasználónév meg van. Gondoltam hogy egy 'Elfelejtettem a jelszavam' opcióval megoldom a PC-n, de eszembe jutott hogy a telefonon se a Wi-Fi és se az adatforgalom nincs bekapcsolva szóval nem tudná leszinkronizálni az új jelszavat. Hard resetet nem akarok használni mert sok fontos dolog van rajta. A telefon jegyzetei között ott van a jelszó de azt ugyebár nem érem el. Ha esetleg van valami módszeretek erre a problémára a hard reseten kívül, szívesen meghalgatlak. Esetleg valami módszer, hogy elérjem a telefon jegyzeteit? Vagy, hogy, ha módosítanám a jelszót, hogy leszinkronizálja az újat?

2015. okt. 31. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs más megoldás, ez a lényege
2015. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha memória kártyán van az adat, akkor azt kiveszed és megnézed gépen. Max ennyit tudsz csinálni.
2015. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még valami eszembe jutott. Felülről a notibart nem tudod lehúzni? Azon nincs wifi meg adatkapcsolat gomb? Nekem van és azt bármikor elérem, hátha nálad is.
2015. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sikerült megoldanod? ugyanez a problémám nekem is.. és nagy bajban vagyok.
2015. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!