Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szedetnêk venni...

Gehdjfztuz kérdése:

Telefont szedetnêk venni egy Cat s30, s40, s50 vagy b15q?

Figyelt kérdés
S50-re gondoltam mert van benne vas, de ugytudom sokkal gyengéb mint elődei, a b15q ajánjják legtöbben mert ennek van a legkevesem hibája. Strapabiro okostelefon kéne, kizárolag cat!? Segitsetek, élmény, tapasztálat??

2015. okt. 31. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
az s30-nak gyakran magától bereped a kijelzője,mert van benne egy feszültség ami összeroppantja,a cat s40 jó annak semmi hátránya,az s50 egy kicsit gyengébb szerintem,a b15 és a b15q közt nem tudom mi a különbség,de,ha hardverben nincs akkor azt nem ajánlanám,mert nekem volt sima b15 még anno és például a facebook messenger app eggyáltalán nem ment rajta,de voltak vele más bajok is,és hiába mondod,de a samsungok is elég strapabírók például s4 active,s5,s5 active,s6 active,x cover 3,nekem most sima galaxy s5 van és az elpusztíthatatlan,kiejted a kombájnból,leejted a tetőről és semmi baja,szétpereg,összerakom,megy tovább.
2017. ápr. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!