Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyek Iphone 5s-t vagy sem?

Vegyek Iphone 5s-t vagy sem?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érveket szeretnék kérni iphone rajongóktól és utálóktól (ha van ilyen) , hogy meggyőzzenek hogy érdemes e ilyen összeget elkölteni egy telefonra vagy egy Samsung A5-is tud hasonlókat vagy az iphone-hoz fogható telefon nincs is . :)

2015. okt. 31. 11:16
 1/4 A kérdező kommentje:
És árban pont duplája az iphone , ahonnan rendelni szeretném.
2015. okt. 31. 11:30
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Van ra penzed? Vedd meg, ennyire egyszeru. Ha nem sajnalsz egyhavi atlagkeresetet egy sz*ros telefonra kiadni, tedd.
2015. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

En nem vagyok sem utalo,sem szereto...

Tavaly december ota 5sem volt ...sosem fagyott le ,ami nekem nagyon nagy dolog nekem es sokkal gyorsabb (elotte samsung telefonjaim voltak) tegnap lecsereltem egy 6s -re...nem tudom miert ,de mar nem tudnek androidos telefonnal "elni" ,pedig nagyon is szerettem a samsung galaxi s3 telefonomat is

Es nekem az 5s emmel semmi bajom sem volt 1 evig ,de most elajandekoztam es szerintem kibir meg 1-2 evet is

2015. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

androidból samsungot biztos nem vennék. iPhone-ok nem fognak lefagyni, ha vigyázol rá nem lesz vele gondod. ár-érték arányban borzasztó (igazából az a borzasztó, hogy csak ezen az áron van ez a színvonal szóval nem csak a márkát fizeted meg). Ha van pénzed vegyél, ha nincs akkor azért ne koplalj meg nélkülöz. Lehet iPhone nélkül élni


egy iPhone használó

2015. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!