Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Alpha ára...

Samsung Galaxy Alpha ára mennyit csökken 2016 júniusra?

Figyelt kérdés
Ugye ez a telefon most körülbelül 100-150 ezer forint. Én 2016 nyarán ballagok és szükséget tartok már egy telefonra, de szülők drágának tartják. Én viszont nagyon szeretném és kíváncsi vagyok mennyibe kerülhet akkor. Valami tipp, esetleg elmélet, hogyan számoljunk utána mennyit csökkenhet az ár, mitől függ a csökkenés. Köszi előre!

2015. nov. 1. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ezotéria kategóriába írjál. Ott vannak biztosan látnokok és jósok is.
2015. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel 2015 február óta nem gyártják, addigra már nem lesz egy darab új se. De ha átlagos ideig gyártották volna, több mint másfél év után akkor is alig-alig lenne kapható...

Nincs értelme ennyire előre tervezni. Olyan mintha most eldöntenéd hogy veszel egy 7-es golfot trendline felszereltséggel, tsi motorral majd 10 év múlva.

2015. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!