Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m4 aqua jó telefon?

Sony xperia m4 aqua jó telefon?

Figyelt kérdés
szeretnék egy olyat venni de nem tudom mert sokféle véleményt hallottam róla nem tudom... valaki van esetleg olyan?? tippeket tudtok adni vagy tapasztalatotok van vele kapcsolatban?

2015. nov. 1. 16:19
 1/3 anonim válasza:
Szerintem jó teló
2015. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:

Egyetlen baj, hogy a Sony érthetetlen módon spórol a belső tárhellyel a középkat. telókon. Beleteszik a nyolc magot, a remek kamerát, de tárhelyet nem. A 8 GB-ból minimum a felét feleszi a rendszer, ez szolgáltatónként még rosszabb is lehet, néhol csak 2 GB szabad. Az meg semmire sem elég, még ha már 5.1 is és enged appokat SD-re tenni. Pillanatok alatt elfogy a helyed csak a gyári appok frissítéseivel (amiket root nélkül ki sem tudsz dobni).

Talán a marshmallow javítani fog a helyzeten, de csodát nem fog tenni.

Inkább tegyél még hozzá és egy Z3-at vegyél.

2015. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2015. nov. 2. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!