Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikro USB csatlakozással...

Mikro USB csatlakozással rendelkező bármilen típusú mobilteleefon tölthető bármilyen mikro USB csatlakozóval rendelkező töltővel?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni mikro USB csatlakozóval rendlekező töltőt, de nem tudom hogy csak olyan gyártótól lehet (érdemes) töltőt venni amilyen a telefon, vagy bármilyet lehet hozzá használni?

Akkumulátor, ilyen-olyan feszültség, stb, nem tudom, hogy mit mivel lehet, szabad tölteni... Nem tudom, hogy azonos feszültséget ad -e le minden ilyen töltő vagy nem...

Mikro USB csatlakozó alatt nem a legvékonyabb USB csatlakozót értem, hanem a kicsivel vastagabbat (van az a teljesen vékony, de a kissé vastagabbra gondoltam, remélem jól írtam hogy Mikro USB, úgy tudtam, hogy az ennél is vékonyabb a "mini" USB.



2015. nov. 1. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

teljesen mind 1


jó bele mind, ez ilyen szabvány dolog.


általában 5v a kimenet

500-1000ma között.

2015. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fordulhat elő, hogy olyan túlfeszültséget ad le, hogy tönkremegy a telefon, mert kisebb teljesítményű akkumulátorról üzemel?
2015. nov. 1. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:

telefon aksi 3,7voltos, de mégis 5v-os gyári töltőket adnak hozzá.


és ha nem vmi atom ruppotlan vacak töltőt veszel ami szikrázik, ha bedugod, akkor nem lesz baj


én vettem az auchanból "Lazer" márkájú ócska töltőt, teszi a dolgát.

2015. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az USB csatlakozó szabványos. Ha a csatlakozó aljzat és a dugó passzol, bármit bármivel összedughatsz. AZ LG töltő nem fog összeveszni a Motorola telefonnal. Az elektronok ugyanis nem tudnak olvasni. Az elektomos áramnak feszültsége és áramerőssége van, márkája nincs.
2015. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nem hiszem hogy fentebb azt állítottam volna, hogy az elektromos áramnak márkája lenne. :-)

2015. nov. 1. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!