Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100ezerig okostelefonok?

100ezerig okostelefonok?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem mondani pár jó okostelefont 100ezer forintig? Windows Phone nem jöhet szóba, mivel egyes dolgok nincsenek rá, gondolok itt pl.Hearthstone-ra. Ezért kérem ne ajánlgassa nekem senki. Újat szeretnék venni, valószínűleg Media Marktból.(esetleg Extreme Digitalból) Ami tetszene ennyiért az a Honor 6, csak egy a bajom vele, hogy nem támogatja a dupla koppintásos ébresztést(Double tap to wake up). Ez pedig fontos lenne számomra, mivel, ha már veszek egy 5"-es telefont, akkor, ha lerakom az asztalra ne kelljen már megfogni az egész telefont, hogy megnyomjam a gombot.A másik az maximum, az ettől kicsit olcsóbb Huawei P8 Lite, bár ennek az aksija "kicsit" kisseb.

2015. nov. 1. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ennyiért Nexus 6-ot vagy Moto X-et vennék de a Honor se rossz,a P8 Lite-al sem nyúlsz mellé.
2015. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

LG G2 32GB, vagy G3 32Gb..duplakopp, csak hátsó gombok,és mindent tudnak.

G2 5,2", G3 5,5", a létező legbrátságosabb méret, retina minőséggel.a kamera is az egyik legjobb.

2015. nov. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lg g3.Még ha 16gb-os is.Tovább támogatják.A g2 már nem támogatott 6.0-ra.
2015. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 930
2015. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
G2-t merre lehet még kapni? Mert egyébként a mérete épp megfelelne, a G3 már nagy. Utolsó, még jó,hogy leírtam,hogy WP semmi féleképpen sem jöhet szóba:) A többinek köszönöm, ment a zöld:))
2015. nov. 3. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
iPhone 4s / iPhone 5 / iPhone 5s
2015. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!