Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni az újabbat?

Figyelt kérdés
Júniusba szeretnék venni iPhone 5s-t vagy 6-ot. Megéri inkább megvenni a 6-ot? Mivel jobb? Nekem az 5s-nek jobban tetszik az alakja,a 6 még úgy talán jó nagyságra. Melyiket válasszam?

2015. nov. 1. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A hat időtállóbb.
2015. nov. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 flevi válasza:

[link]

Ebben a videóban kb mindent elmondanak a különbségekről, neked kell dönteni. Én is gondolkoztam sokat, melyik legyen, de végül 5s mellett döntöttem, holnap veszem meg. Elsősorban az ár motivált, 150 alatt nem lehet találni 6-ot, ami viszont már túl sok egy telefonért szerintem. Kinézetre is jobb az 5s úgy gondolom. Méretben nekem megfelel a 4" próbáltam több ideig ismerősömn 5s-ét, és nagyon bejött, hogy nem kell erőlködni, minden könnyen elérhető. Persze ez hátrány is lehet valakinek, teljesen szubjektív az egész. 6-nak jobb a kamerája, akksija, de az 5s is brutálisan fényképez és videóz, valamint abban van először a lassítás is. Akksiban meg 1 napot az 5s is kibír simán, ami teljesen normális a mai telefonpiacot tekintve.

Összegezve elsősorban az ár dönt, de véleményen szerint nem éri meg a 6 azt a plusz árat. Lehet időtállóbb lenne, de az 5s is telefon lesz még 3-4 év múlva is. :)

Remélem tudtam segíteni, sok sikert a döntéshez!

2015. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Sokat segítettél,mindjárt megnézem a videóit is.

Te pedig használd egészséggel!:)

2015. nov. 5. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!