Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A wi-fi-re fel vagyok csatlako...

A wi-fi-re fel vagyok csatlakozva, van is net minden internetet igénylő app működik csak a Google Play nem, miért van ez?

Figyelt kérdés
Az van hogyha megnyitom a Google Play-t akkor már 3 napja (hogy azt írom attól számítva) ezt írja ki: "Ellenőrizd a kapcsolatot, és próbálkoz újra. Ha az "újra" gombra rányomok akkor Megint csak ezt adja ki! Ez miért lehet? Pedig minden internetet igénylő app működik pl.: Facebook Youtube, Messenger stb... Mobilnetem nincs mert feltöltős vagyok és le kellet tiltatni mert akkor is zabálta a pénzt amikor ki volt kapcsolva!

2015. nov. 3. 15:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!