Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tanácstlan vagyok! Milyen...

Ancsii11 kérdése:

Tanácstlan vagyok! Milyen telelefont vegyek? LG G3 vagy Sony Xperia z3 vagy samsung vagy iphone 5-6?

Figyelt kérdés

A telefonom már megvan 4 éve és nagyon szeretnék egy újat és nem tudok választani,hgoy milyen legyen...tanácstalan vagyok :/ A pénz az mindegy,a lényeg,hogy jó telefon legyen és jó kamerája legyen,ne merüljön le hamar és gyors legyen c: jah és persze a kinézete is elfogadható legyen :))


14/L



2015. nov. 4. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Xperia Z3!!!

Ha iPhone-t veszel, rá megy a gatyád is!

Ne vegyél félmillás telót!

Az Xperia Z3 ára 100-200k között mozog.

Nekem is Z3-am van és teljesen megvagyok vele elégedve.

2015. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

LG G3-at ne.

Samsungot véleményem szerint ne.

Sony-t, és talán az iPhone-t preferálom.( i6, i6s )

2015. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%

Szia!

Ha egy igazán jó és gyors, még hosszú ideig használható telefont szeretnél vásárolni feltétlenül iPhone-t vegyél..

Az 5s és a 6 között nincs nagy különbség viszont most, hogy kijött a 6s inkább azt érné meg választani...

Hogy miért iPhone? Azért mert olyan jól van a rendszer összerakva, hogy nem kezd el lefagyni egy idő után és a szoftvert is mindig tudod frissiteni

2015. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+1 #3
2015. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sony Z3, nagyon jó, 2-3 évig még tökéletes lesz.
2015. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Iphone.
2015. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
A felsoroltak közül z3-mat válaszd de ha egy vele 1 árban akarsz egy jobb készüléket vásárolni akkor lg g4-et vásárolj.
2015. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!