Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri megvenni ezt a mobilt...

Aznemszamit kérdése:

Megeri megvenni ezt a mobilt eBay-rol (htc one m7?

Figyelt kérdés
Megeri megvenni ezt a mobilt eBay-rol [link] ??? Nezegettem es HongKong ugyhogy aranylag biztonsagos meg az ara sem valami kicsi de jelentosen olcsobb mint mashol ! Megeri megvenni vajon ,az lesz amire szamitok, fog mukodi az itteni halozaton (azt irja igen) ?

#eBay #htc_one_m7
2015. nov. 6. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

én eleve nem rendelnék semmit, aminek ingyen szállítása van, magyarul a legolcsóbb, legótvarabb szállítási módszert választja az eladó, nulla biztosítással, nulla odafigyeléssel. senki nem fog érte felelni, ha esetleg nem kapod meg, vagy ha mondjuk szállítás közben megsérül.


ráadásul tessék, itt van egy hasonló itthonról:

[link]


a te általad linkelt is egy használt telefon, illetve felújított. lehet, hogy éppen jobb állapotú, mint az itthoni, de ezt mi garantálja?

semmi. ha véletlenül mégsem lenne tökéletes, akkor neked már egy vagyonba fog kerülni visszaküldeni.

ellenben az itthonit megnézed személyesen, kipróbálhatod, és ha nem tetszik, keresel másikat.


mégegy ellenérv. nagy valószínűséggel vámot is és áfát is kell fizetned, tehát már eleve drágábban fog kijönni, mintha itthon vennéd.

2015. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tuti megvámolják!Viszont telefont nem vásárolnék ebayró,az tuti! Pedig rendszeres ebay vásárló/licitáló vagyok
2015. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!